Wygrywamy sparing

Choć sezon jeszcze się nie skończył, my już rozegraliśmy pierwszy sparing przygotowujący do kolejnej rundy rozgrywek.

Mecz rozegrany w środę w Ostrowie miał na celu sprawdzenie młodych zawodników oraz potencjalnych nowych piłkarzy, którzy chcieliby reprezentować nasze barwy od nowego sezonu. Przeciwnikiem była lokalna drużyna młodzieżowa, a wynik spotkania to 7:1 dla nas. Wszystkie gole zdobyli młodzi zawodnicy, w tym dwaj testowani. Nasz trener określił to spotkanie jako "ciekawe ze szkoleniowego punktu widzenia".

Mamy nadzieję, że sparing ten zasieje optymizm, który pozwoli nam odmłodzić kadrę drużyny na nowy sezon. Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę (o 17.00) rozegramy ostatni mecz bieżącego sezonu A-klasy. Naszym rywalem będzie Inter Sieradz-Woźniki.